Ile kosztują implanty stomatologiczne? Przykładowe ceny w Warszawie

Implanty stomatologiczne to obecnie najlepsza metoda uzupełnienia braków zębowych. Wyróżniają się wyjątkową trwałością, wspaniałym komfortem, a także estetyką. Niestety, nie są tanie. Ile musimy zapłacić za implanty zębowe w gabinetach w Warszawie?

 

Nowoczesna stomatologia to nie tylko zdrowie, ale również efektowny wygląd zębów. Dzięki specjalnym zabiegom można uzyskać prawdziwie hollywoodzki uśmiech! Wśród nich znajdują się również zabiegi wszczepienia implantów zębowych, które pozwalają na uzupełnienie zarówno pojedynczych braków, jak i większych ubytków w jamie ustnej.

 

Implanty zębowe – dlaczego warto je wybrać?

Implanty to wszczepy, które umieszczane są w kości szczęki. Na nich osadza się następnie odpowiedni łącznik oraz widoczną w jamie ustnej koronę zębową.

 

Zastosowanie implantów zębowych jako uzupełnienia braków zębowych związane jest z wieloma zaletami, które powodują, że obecnie są one tak chętnie wybierane przez pacjentów:

 

·        estetyka – implanty zębowe doskonale imitują wygląd naturalnych zębów

·        trwałość – uzupełnienia mogą wytrzymać nawet na kilkadziesiąt lat

·        komfort – nie wymagają przyzwyczajania się, nie powodują dyskomfortu u pacjenta jak popularne protezy

·        zachowanie funkcji żucia – implanty pozwalają pacjentom na łatwe spożywanie pokarmów

·        stałe uzupełnienie – implanty nie są wyjmowane, swoją funkcję pełnią stale

·        zachowanie okolicznych zębów – implanty nie wymagają szlifowania okolicznych zębów, co jest wymagane w przypadku mostów

 

Wobec tego implanty zębów to sprawdzony wybór niemalże dla każdego, kto chciałby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem na wiele lat!

 

Ceny implantów zębowych – Warszawa

Głównym minusem implantów stomatologicznych jest ich dość wysoka cena. Oczywiście, płacimy wtedy za najwyższej klasy uzupełnienie, które może pełnić swoją rolę nawet przez kilkadziesiąt lat.

 

Jeśli chodzi o kwestię taką jak implanty Warszawa cena http://odentimplanty.pl/ jest dość zróżnicowana, ponieważ wynika z szeregu czynników, w tym między innymi:

 

·        rodzaju zastosowanych implantów i koron zębowych

·        wielkości uzupełnienia – pojedyncze, większe

·        cen konsultacji stomatologicznych

·        diagnostyki – wykonanie zdjęć RTG

·        dodatkowych usług dla pacjenta

 

W związku z tym trudno jest jednoznacznie określić, ile kosztują implanty zębowe w Warszawie oraz w gabinetach w innych miejscowościach w Polsce. Przygotowaliśmy jednak cennik usług tego rodzaju, które obowiązują w Warszawie.

 

Konsultacja implantologiczna – 100 złotych.

Implant stomatologiczny – od 1900 złotych w górę.

Korona na implancie – od 2500 złotych w górę.

Regeneracja kości – od 1500 złotych w górę.

Autoprzeszczep kości – od 2000 złotych w górę.

Wykonanie zdjęć RTG – od 50 złotych w górę.

 

Implanty stomatologiczne – płatność także na raty

Jeśli pacjent chce zdecydować się na implanty Warszawa cena często może być rozłożona na raty. Wiele gabinetów zapewnia swoim pacjentom możliwość skorzystania z godnych rat medycznych – formalności można załatwić w gabinecie.

 

Podane w artykule ceny są przykładowe i orientacyjne – w celu uzyskania dokładnych informacji o kosztach należy skontaktować się z gabinetem.