O mnie

Powołanie do życia tego bloga wiązało się ze sporymi zmianami w moim życiu – studia później pierwsza praca i nowe znajomości. Chciałem, aby był odskocznią od codziennych spraw i wyrażać siebie oraz moje poglądy na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – w tym momencie blog działa prężnie, a natomiast Ty możesz poznawać moją osobę od każdej ze stron.
Co znajdziesz na blogu?
Wpisy dotyczą zróżnicowanych dziedzin – studiów, pracy, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Jednym słowem – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, pasjonuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że wszystko co przeczytasz na tym blogu jest wynikiem pasji oraz wiedzy.
Mój blog jest również sposobem na wymianę poglądów z czytelnikami – z przyjemnością odpowiadam na wszystkie uwagi komentujących i biorę udział w dyskusjach, które odbywają się pod wszystkimi wpisami. Chcę w ten sposób budować grupę osób która jest już tera niesłychanie duża.Zapraszam do lektury!
Mam nadzieję, że spędzisz na moim blogu miłe chwile!